Další úspěch Adama Přády, tentokrát ve fyzice!!!

Další úspěch Adama Přády, tentokrát ve fyzice!!!

Dne 3. května 2013 proběhlo krajské kolo fyzikální olympiády kategorie B na Střední pedagogické škole, gymnáziu a VOŠ v Karlových Varech.

Na prvním místě  se umístil náš student Adam Přáda. Adama znáte především z jeho jedinečných úspěchů na poli chemie, ale je vidět, že přírodní vědy jsou mu blízké a že svůj talent a vědomosti propojuje napříč těmito disciplínami.

Adam v tomto krajském kole získal 36 bodů ze 40 možných a tímto výborným bodovým ziskem si zajistil možnost účasti na fyzikálním soustředění olympioniků, které proběhne v září v Peci pod Sněžkou.

Další naši studenti, Soňa Ondrušová vybojovala 4. místo a Vladimír Patík 5. místo.

Všem blahopřejeme a přejeme další úspěchy na poli přírodních věd.