Gymnázium Ostrov
Z některých škol odcházejí nic netušící absolventi do nelítostného světa, přáli bychom si, aby z ostrovského gymnázia vycházeli nelítostní absolventi a absolventky do nic netušícího světa!

Česky English Deutsch

PEDAGOGICKÝ SBOR

 

Přijmení a jméno

e-mail  

telefon

vyučuje předměty

 

Alfonsová Ivana 

alfonsova@gymostrov.eu  

353433769

ČJ, D
Bělohoubková Alena

belohoubkova@gymostrov.eu

353433768

NJ, D
Bojda Martin

bojda@gymostrov.eu

353433775

F
Brychtová Jitka

jibry@gymostrov.eu

353433762

NJ, RJ, D
Císařovská Brigitta

cisarovska@gymostrov.eu

353433767

AJ, NJ
Čechmanová Naděžda

cechmanova@gymostrov.eu

353433769

ČJ, OV, ZSV
Černá Veronika

cerna@gymostrov.eu

353433762

ČJ, NJ 
Fresser Jiří

jirifresser@gymostrov.eu

353433788

D, AJ, RJ
Fiala Petr

fiala@gymostrov.eu

353433774

NJ, D
Havlová Miroslava

havlova@gymostrov.eu

353433769

ČJ, HV
Hecht Jakub

hecht@gymostrov.eu

353433782

ČJ, D

Hechtová Věra

 

Honalová Eva

hechtova@gymostrov.eu

353433764

honalova@gymostrov.eu

353433762

Čj, D, AJ

 

NJ

Hrochová Pavlína

hrochova@gymostrov.eu

353433764

AJ, ČJ
Chromec Jaroslav

chromec@gymostrov.eu

353433770

TV
Jílková Eva

jilkova@gymostrov.eu

353433768

D, NJ, RJ
Jaščurová Mária

jascurova@gymostrov.eu

353433792

IVT, M, F, VV
Jindříšková Irena

jindriskova@gymostrov.eu

353433763

VV
Kišová Drahomíra

kisova@gymostrov.eu

353433772

M, Z
Kitzbergerová Jana

kitzbergerova@gymostrov.eu

353433781

AJ
Krejčí Miloš

krejci@gymostrov.eu

353433773

CH
Kubíková Radka

kubikova@gymostrov.eu

353433795

B
Ledvinová Kateřina

ledka@gymostrov.eu

353433795

B, CH
Lerch Lukáš

lerch@gymostrov.eu

353433763

VV
Machek Ivan

machek@gymostrov.eu

353433776 - metodik prevence

353433782 - kabinet ZSV a Čj

D, ZSV, OV
Machková Dagmar

dama@gymostrov.eu

353433776

CH, M
Matoušková Jana

matouskova@gymostrov.eu

353433763

ČJ, VV
Martinek Milan

martinek@gymostrov.eu

353433765

Z
Mokruschová Vendula

mokruschova@gymostrov.eu

353433764

AJ, D
Nováček Jan

novacek@gymostrov.eu

353433770

Z, TV
Reismûllerová Květoslava

reismullerova@gymostrov.eu

353433772

M, F
Sachlová Marcela

sachlova@gymostrov.eu

353433794

M, F
Souček Robin

soucek@gymostrov.eu

353433767

AJ, NJ
 

 

 
 

 

 

Šafránek Jaroslav

safranek@gymostrov.eu

353433766

 

M, F

Šafránková Lucie 

353433762 Latina

Ščerba Ladislav

scerba@gymostrov.eu

353433792

IVT
Šlemrová Ivana

slemrova@gymostrov.eu

353433774

FJ
Šťastný Alexandr

stastny@gymostrov.eu

353433798

HV
Štěpánek Michal

stepanek@gymostrov.eu

353433775

F, M
     
Šupík Ivan supik@gymostrov.eu TV, OV
   353433770  
Vaicová Miroslava

vaicova@gymostrov.eu

353433799

IVT, F
     
Váňa Ivan

i.vana@gymostrov.eu

353433780

ČJ, ZSV, OV
Velička Libor

velicka@gymostrov.eu

353433765

Z, HV
Vít Vladimír

vlavit@gymostrov.eu

353433773

CH, B

Vrba Radim

 

 

Vyskočilová

Pavla  

      

vrba@gymostrov.eu

353433770

 

353433775

 

TV, Z

 

asistent pedagoga

Zekuciová Eva

ezek@gymostrov.eu

353433795

B, TV
Žerebjatjevová Dagmar

dazer@gymostrov.eu

353433781

AJ, RJ

 




Gymnázium Ostrov