Charakteristika školy | Z historie školy | Kontakty | Termínový kalendář 2008/2009

Jak školu najít
Profesorský sbor
Předměty
Učební plán
Rozvrhy hodin
ŠVP
Nabídka kroužků a aktivit pro studenty
Úspěchy studentů
SIPV - školení, infocentrum
ICT plán
Studentské stránky
Prevence sociáln? patologických jev?
Katedra online
Studijní pobyty
Galerie úspěšných studentů
Suplování
Maturity 2008
Měsíční plány akcí
Školní řády

Dobrý den!

Dnes je: Sobota 27. července
Svátek má:

Jméno :
Heslo :

NEZAPOME?TE SE P?IHLÁSIT NA P?IJÍMACÍ ZKOUŠKY NANE?ISTO

Gymnázium Ostrov po?ádá trénink na p?ijímací zkoušky

Zkoušky jsou ur?eny všem zájemc?m, kte?í podali p?ihlášku ke studiu do 8 ? letého i do 4 ? letého oboru vzd?lávání na Gymnázium Ostrov (bez ohledu na p?ípadné p?ijetí bez p?ijímacích zkoušek, tedy na základ? prosp?chu na základní škole). Zájemci tak zažijí atmosféru testování, poznají prost?edí školy a samoz?ejm? také zjistí svá slabší místa. Bezesporu je to i dobrá zkušenost, protože život studentský je dnes p?edevším spletitou cestou, lemovanou nekone?nou ?adou test?.

V sobotu 15. b?ezna 2008 mohou zájemci z 5. t?íd prov??it své znalosti a psychickou odolnost ve SCIO testech z matematiky a ?eského jazyka, devááci absolvují navíc ješt? test z obecných studijních p?edpoklad?. Vše prob?hne naprosto stejn? jako v p?ípad? ostrých p?ijíma?ek ? organizace, ?asový harmonogram i zp?sob vyhodnocení. Výsledky budou obsahovat po?adí každého ú?astníka, úsp?šnost v jednotlivých testech i správná ?ešení jednotlivých otázek.

P?ihlášku ke zkouškám nane?isto je nutné podat nejpozd?ji do úterý 4. b?ezna do 15.00 hodin. A to maielem (velicka@gymostrov.cz), nebo písemn? na adresu gymnázia ?i osobn? na sekretariátu školy. Pozor - na p?ijímací zkoušky nane?isto je nutné se p?ihlásit ! Neplatí, že p?ihláška ke studiu na Gymnázium Ostrov je automaticky také p?ihláškou k p?ijímacím zkouškám nane?isto !!!

Veškeré podrobn?jší informace Vám rádi poskytneme na www.gymostrov.cz nebo na telefonním ?ísle 353 433 788.

Pro žáky 5. t?íd

Pro žáky 9. t?íd