Gymnázium Ostrov
Charakteristika školy | Z historie školy | Kontakty | Termínový kalendář 2008/2009

Jak ąkolu najít
Novinky
Profesorský sbor
Předměty
Učební plán
Rozvrhy hodin
©VP
Nabídka krouľků a aktivit pro studenty
Úspěchy studentů
SIPV - ąkolení, infocentrum
ICT plán
Kultura
Výroční zprávy
Archiv
Jídelníček
Studentské stránky
Prevence sociáln? patologických jev?
Katedra online
Studijní pobyty
Galerie úspěąných studentů
Suplování
Projekty
Maturity 2008
Měsíční plány akcí
©kolní řády
Přijímací řízení
 
Dobrý den!

Dnes je: Středa 19. června
Svátek má:

 
E-mail
Jméno :
Heslo :  

PROFESORSKÝ SBOR 2008/ 2009

P?ijmení a jménovyu?uje
Alfonsová Ivana e-mail:alfonsova@gymostrov.cz?J, D
Brychtová Jitka e-mail:jibry@gymostrov.cz NJ, RJ, D
Císa?ovská Brigitta e-mail:brici@gymostrov.cz AJ, NJ
Fresser Ji?í e-mail:jifr@gymostrov.cz AJ, D
Hasmanová Jana e-mail:jana@gymostrov.cz ?J, VV
Hecht Jakub e-mail:jakubh@gymostrov.cz ?J, D
Chromec Jaroslav e-mail:chromec@gymostrov.cz TV
Kalousová Jaroslava e-mail:kalousova@gymostrov.cz NJ
Kiąová Drahomíra e-mail:kisova@gymostrov.czM, Z
Kitzbergerová Jana e-mail:kitzbergerova@gymostrov.czAJ
Kle?ková Sv?tlana e-mail:kleckova@gymostrov.cz?J, VV
Kohoutová Bohuslava e-mail:bokoho@gymostrov.czF, HV
Krej?í Miloą e-mail:krejci@gymostrov.czCH
Krucký Václav e-mail:krucky@gymostrov.czSeminá? z psychologie
Lanová Veronika e-mail:lanova@gymostrov.cz NJ
Leechová Pavla e-mail:leechova@gymostrov.cz AJ
Machek Ivan e-mail:ivam@gymostrov.cz D, ZSV
Martínek Enoch e-mail:gymostrov.cz OV, FJ
Martinek Milan e-mail:martinek@gymostrov.cz Z
Nová Alena e-mail:alanova@gymostrov.cz NJ, D
Nová?ek Jan e-mail:novacek@gymostrov.cz Z, TV
Osi?ková Dana e-mail:dosi@gymostrov.cz NJ, ?J
Kozohorská Lenka e-mail:kozohorska@gymostrov.czHV
Reism?llerová Kv?toslava e-mail:kvetar@gymostrov.czM, F
Sachlová Marcela e-mail:sachlova@gymostrov.cz F, M
Sta?ová Dana e-mail:dasta@gymostrov.cz ?J
Stracho?ová Jaroslava e-mail:jastra@gymostrov.cz ?J, NJ
©?erba Ladislav e-mail:scerba@gymostrov.cz IVT
©ťastný Alexandr e-mail:gymostrov.cz HV
©tegenová Lidmila e-mail:listeg@gymostrov.cz B
©t?pánek Michal e-mail:stepik@gymostrov.czF, M,IVT
©upík Ivan e-mail:supik@gymostrov.cz TV, OV
©usterová Alexandra e-mail:xena@gymostrov.cz F, M
Targosz Radim e-mail:targosz@gymostrov.cz AJ
Vaicová Miroslava e-mail:vaicova@gymostrov.cz IVT, Programování
Vá?a Ivan e-mail:ivana@gymostrov.cz ?J, ZSV
Veli?ka Libor e-mail:velicka@gymostrov.czZ, HV
Vít Vladimír e-mail:vlavit@gymostrov.cz CH, B
Vrba Radim e-mail:vrba@gymostrov.cz TV, Z
Zapletalová Jitka e-mail:zapletalova@gymostrov.cz B
Zekuciová Eva e-mail:ezek@gymostrov.cz B, TV
®erebjatjevová Dagmar e-mail:dazer@gymostrov.cz AJ


© A7 2005