Gymnázium Ostrov
Charakteristika školy | Z historie školy | Kontakty | Termínový kalendář 2008/2009

Jak školu najít
Novinky
Profesorský sbor
Předměty
Učební plán
Rozvrhy hodin
ŠVP
Nabídka kroužků a aktivit pro studenty
Úspěchy studentů
SIPV - školení, infocentrum
ICT plán
Kultura
Výroční zprávy
Archiv
Jídelníček
Studentské stránky
Prevence sociáln? patologických jev?
Katedra online
Studijní pobyty
Galerie úspěšných studentů
Suplování
Projekty
Maturity 2008
Měsíční plány akcí
Školní řády
Přijímací řízení
 
Dobrý den!

Dnes je: Sobota 19. října
Svátek má:

 
E-mail
Jméno :
Heslo :  

PROFESORSKÝ SBOR 2008/ 2009

P?ijmení a jménovyu?uje
Alfonsová Ivana e-mail:alfonsova@gymostrov.cz?J, D
Brychtová Jitka e-mail:jibry@gymostrov.cz NJ, RJ, D
Císa?ovská Brigitta e-mail:brici@gymostrov.cz AJ, NJ
Fresser Ji?í e-mail:jifr@gymostrov.cz AJ, D
Hasmanová Jana e-mail:jana@gymostrov.cz ?J, VV
Hecht Jakub e-mail:jakubh@gymostrov.cz ?J, D
Chromec Jaroslav e-mail:chromec@gymostrov.cz TV
Kalousová Jaroslava e-mail:kalousova@gymostrov.cz NJ
Kišová Drahomíra e-mail:kisova@gymostrov.czM, Z
Kitzbergerová Jana e-mail:kitzbergerova@gymostrov.czAJ
Kle?ková Sv?tlana e-mail:kleckova@gymostrov.cz?J, VV
Kohoutová Bohuslava e-mail:bokoho@gymostrov.czF, HV
Krej?í Miloš e-mail:krejci@gymostrov.czCH
Krucký Václav e-mail:krucky@gymostrov.czSeminá? z psychologie
Lanová Veronika e-mail:lanova@gymostrov.cz NJ
Leechová Pavla e-mail:leechova@gymostrov.cz AJ
Machek Ivan e-mail:ivam@gymostrov.cz D, ZSV
Martínek Enoch e-mail:gymostrov.cz OV, FJ
Martinek Milan e-mail:martinek@gymostrov.cz Z
Nová Alena e-mail:alanova@gymostrov.cz NJ, D
Nová?ek Jan e-mail:novacek@gymostrov.cz Z, TV
Osi?ková Dana e-mail:dosi@gymostrov.cz NJ, ?J
Kozohorská Lenka e-mail:kozohorska@gymostrov.czHV
Reism?llerová Kv?toslava e-mail:kvetar@gymostrov.czM, F
Sachlová Marcela e-mail:sachlova@gymostrov.cz F, M
Sta?ová Dana e-mail:dasta@gymostrov.cz ?J
Stracho?ová Jaroslava e-mail:jastra@gymostrov.cz ?J, NJ
Š?erba Ladislav e-mail:scerba@gymostrov.cz IVT
Šastný Alexandr e-mail:gymostrov.cz HV
Štegenová Lidmila e-mail:listeg@gymostrov.cz B
Št?pánek Michal e-mail:stepik@gymostrov.czF, M,IVT
Šupík Ivan e-mail:supik@gymostrov.cz TV, OV
Šusterová Alexandra e-mail:xena@gymostrov.cz F, M
Targosz Radim e-mail:targosz@gymostrov.cz AJ
Vaicová Miroslava e-mail:vaicova@gymostrov.cz IVT, Programování
Vá?a Ivan e-mail:ivana@gymostrov.cz ?J, ZSV
Veli?ka Libor e-mail:velicka@gymostrov.czZ, HV
Vít Vladimír e-mail:vlavit@gymostrov.cz CH, B
Vrba Radim e-mail:vrba@gymostrov.cz TV, Z
Zapletalová Jitka e-mail:zapletalova@gymostrov.cz B
Zekuciová Eva e-mail:ezek@gymostrov.cz B, TV
Žerebjatjevová Dagmar e-mail:dazer@gymostrov.cz AJ


© A7 2005