Charakteristika školy | Z historie školy | Kontakty | Termínový kalendář 2008/2009

Jak školu najít
Profesorský sbor
Předměty
Učební plán
Rozvrhy hodin
ŠVP
Nabídka kroužků a aktivit pro studenty
Úspěchy studentů
SIPV - školení, infocentrum
ICT plán
Studentské stránky
Prevence sociáln? patologických jev?
Katedra online
Studijní pobyty
Galerie úspěšných studentů
Suplování
Maturity 2008
Měsíční plány akcí
Školní řády

Dobrý den!

Dnes je: Sobota 27. července
Svátek má:

Jméno :
Heslo :

Výsledkové listiny p?ijíma?ek nane?isto

Zve?ej?ujeme vysv?tlující dopis od zadavatele letošních test? firmy SCIO pro letošní zkoušky nane?isto:

V Praze 19.3.2008

Vážený pane ?editeli,

dovolte nám, abychom se tímto omluvili Vám, rodi??m Vašich žák? i žák?m samotným, za komplikace, které vznikly v rámci P?ijímacích zkoušek nane?isto.

V letošním roce jsme školám pro P?ijímací zkoušky nane?isto poskytli stejné testy jako v lo?ském roce, na což jsme je však p?edem upozornili. Tato skute?nost bohužel Vaší škole zp?sobila komplikace, což nás mrzí. Vycházeli jsme z p?edpokladu, že se v letošním roce testování zú?astní jiní uchaze?i než minulý rok a nebudou tedy s obsahem test? seznámeni. P?esto patrn? n?kte?í uchaze?i m?li testy p?ed samotnou realizací P?ijímacích zkoušek nane?isto z lo?ského roku k dispozici.

I p?esto doufáme, že žák?m byly P?ijímací zkoušky nane?isto užite?né, a to mimo jiné tím, že se mohli seznámit s pr?b?hem a atmosférou p?ijímacích zkoušek a typem úloh. Ke skute?ným p?ijímacím zkouškám samoz?ejm? p?ipravujeme testy zcela nové.

Ješt? jednou se za vzniklou situaci omlouváme.
Za spole?nost Scio
Mgr. Sylvia Jan?iová