Charakteristika školy | Z historie školy | Kontakty | Termínový kalendář 2008/2009

Jak školu najít
Profesorský sbor
Předměty
Učební plán
Rozvrhy hodin
ŠVP
Nabídka kroužků a aktivit pro studenty
Úspěchy studentů
SIPV - školení, infocentrum
ICT plán
Studentské stránky
Prevence sociáln? patologických jev?
Katedra online
Studijní pobyty
Galerie úspěšných studentů
Suplování
Maturity 2008
Měsíční plány akcí
Školní řády

Dobrý den!

Dnes je: Úterý 23. dubna
Svátek má:

Jméno :
Heslo :

Krajem Oty Pavla ? nový projekt student? Gymnázia Ostrov

V t?chto dnech spat?il sv?tlo sv?ta nový almanach našeho gymnázia s názvem ?KRAJEM OTY PAVLA nás provázel jeho bratr HUGO PAVEL?, jenž je završením projektu zabývajícím se osobou a dílem tohoto v?hlasného ?eskoslovenského spisovatele a reportéra. Krom? krátkých životopis? p?íslušník? rodiny Pavl? (Popper?) obsahuje p?edevším fotoreportáž z exkurze našich student? pod vedením Mgr. Jaroslavy Stracho?ové a Mgr. Ivana Machka po Berounsku. Ú?astník?m se tak naskytla p?íležitost navštívit místa známá z autorových knih, p?i?emž pr?vodcem byl sám Ot?v bratr pan Hugo Pavel. Záv?r práce je v?nován rozboru besed s panem Hugem konaných na gymnáziu v lo?ském školním roce a p?íloze v podob? pracovního listu s otázkami a úkoly. Na tvorb? almanachu se pod vedením Mgr. Stracho?ové podíleli studenti 3. A - Jan Železný, Martina Sta?ková, Aneta Krausová a Michaela Perutková. Dílo bude dále jako pracovní materiál distribuováno do ostrovských základních škol. O realizaci projektu se zasloužila studentka 3. A Martina Sta?ková, které tímto pat?í velké pod?kování, stejn? jako m?stu Ostrov - sponzorské komisi za finan?ní p?ísp?vek.