Charakteristika školy | Z historie školy | Kontakty | Termínový kalendář 2008/2009

Jak školu najít
Profesorský sbor
Předměty
Učební plán
Rozvrhy hodin
ŠVP
Nabídka kroužků a aktivit pro studenty
Úspěchy studentů
SIPV - školení, infocentrum
ICT plán
Studentské stránky
Prevence sociáln? patologických jev?
Katedra online
Studijní pobyty
Galerie úspěšných studentů
Suplování
Maturity 2008
Měsíční plány akcí
Školní řády

Dobrý den!

Dnes je: čtvrtek 25. dubna
Svátek má:

Jméno :
Heslo :

D?ležité informace ke stravování na gymnáziu ve školním roce 2008 - 2009

Od zá?í 2008 zajišuje školní stravování na Gymnáziu Ostrov spole?nost Eurest. Studenti  obdrželi již na konci minulého školního roku p?ihlášku.

Co je t?eba ud?lat :

• Každý strávník si musí zakoupit stravovací ?ipovou kartu v hodnot? 75,- K?. Získá ji do druhého dne po odevzdání vypln?né p?ihlášky v kancelá?i školní jídelny na Gymnáziu Ostrov.Pokud došlo ke ztrát? p?ihlášky, lze vyzvednout v kancelá?i novou. P?ihlášku nelze kopírovat ()!!!
  • Platby ob?d? jsou bezhotovostní bankovním p?evodem (?íslo ú?tu a variabilní symbol jsou uvedeny na p?ihlášce). Kartu je možné je možné dobíjet kdykoliv v libovolné výši. D?ležitá je pouze výše z?statku na ú?tu (bez nabité karty nelze ob?d vydat). Pouze první týden v zá?í vpustí systém žáky i do mínusu v p?ípad?, že nebudou mít na ú?tu hotovost.
  • Cena ob?d? :

pro žáky nižšího gymnázia (od prim po kvarty) 24,- K? za celé menu

pro studenty vyššího gymnázia (od kvint po oktávu, 1. ? 4. ro?ník

?ty?letého studia) 25,- K? + 4,50,- K? zvl᚝ za polévku (lze

odebrat pouze polévku).

• Ob?d sestává z polévky, hlavního jídla a nápoje (dvakrát v týdnu dezert nebo salát), u student? vyššího gymnázia je polévka zvl᚝. Studenti si budou moci vybrat ze t?í druh?  hlavních jídel.
  • Dopl?kový prodej (zákusky, zmrzliny, saláty ?) bude na Gymnáziu Ostrov realizován až od školního roku 2009 ? 2010.
  • Ob?dy budou vydávány denn? od 11.00 do 14.30.
  • Ob?d není nutné p?edem objednávat ani odhlašovat.
  • V dob? nemoci nelze ob?d vydat.
  • P?i ztrát? ?i poškození karty je nutné zakoupit novou, op?t v hodnot? 75,- K?. Karta je platná po celou dobu školní docházky, po jejím ukon?ení lze funk?ní kartu odkoupit zp?t.

V nejbližší dob? uvede spole?nost Eurest do provozu stránky na adrese : www.skoly.eurest.cz, na nichž naleznete další informace.

Poznámka : pokud již studenti gymnázia odevzdali p?ihlášku

v kancelá?i jídelny na ZŠ Masarykova, platí vše beze zm?n.