Charakteristika školy | Z historie školy | Kontakty | Termínový kalendář 2008/2009

Jak školu najít
Profesorský sbor
Předměty
Učební plán
Rozvrhy hodin
ŠVP
Nabídka kroužků a aktivit pro studenty
Úspěchy studentů
SIPV - školení, infocentrum
ICT plán
Studentské stránky
Prevence sociáln? patologických jev?
Katedra online
Studijní pobyty
Galerie úspěšných studentů
Suplování
Maturity 2008
Měsíční plány akcí
Školní řády

Dobrý den!

Dnes je: Sobota 27. července
Svátek má:

Jméno :
Heslo :

Maturity 2006

Písemná ?ást maturitní zkoušky

Letošní maturanti psali své práce 10. dubna. Pokuste se vžít se do jejich pocit? a napište si svou maturitní písemnou práci. M??ete, stejn? jako maturanti zvolit jedno z následujících témat, p?íslušný slohový útvar a dát se do tv?r?í práce. Narozdíl od maturant? se ale nemusíte bát p?ísného hodnocení profesor? ?eského jazyka.

1. ??ím onemocn?l sv?t??

Ruediger Dahlke - (zamyšlení)
2. Postavy a události tohoto p?íb?hu jsou ryze smyšlené?
(vypravování)
3. ??ivot je tíha. Bez lehkomyslnosti bys to nevyrovnal.?

Arnošt Lustig - (fejeton)
4. ?jaxetidari??
?sqele!?
?pojdnachat?
?mmt

(volný slohový útvar)

Poslední zvon?ní

V pátek 19. kv?tna se rozlou?ily se školou 4 t?ídy maturant?. Celý areál školy ovládla tradi?ní pestrost zvuk?, barev, v?ní i pach?, v níž s r?znorodou mírou nápaditosti lou?ení prob?hlo. Nejsiln?jší zážitky si odnesli žáci z prim, které pod pestrou maskou z razítek, šmouh a jiných ozna?ení leckdy nešlo rozpoznat.

Ústní maturitní zkou?ky

Ústní maturitní zkoušky se konaly od pond?lí 29. 5. do ?tvrtku 1. 6. 2006. Z celkového po?tu 101 maturant? bylo 30 s vyznamenáním, z toho 12 s pr?m?rem 1,00. Pod?kování pat?í všem aktér?m maturit :
Vyu?ujícím za velmi dobrou p?ípravu student? k maturitám.
Vyu?ujícím ?J za nelehkou opravu maturitních písemných prací.
T?ídním u?itel? za kompletní pé?i o své t?ídy.
P?edsed?m i místop?edsed?m maturitních komisí za hladký pr?b?h a p?íjemnou atmosféru p?i maturitách.
Provozním zam?stnanc?m za pomoc p?i technickém zajišt?ní maturit

P?edávání maturitních vysv?d?ení

Slavnostní p?edávání maturitních vysv?d?ení se konalo v Letohrádku v GU Ostrov ve ?tvrtek 1. ?ervna 2006. Naposledy zde byla ?tena jména jednotlivých student? jako p?íslušník? t?íd V8.A, V8.B, 4.A a 4.B. Poté definitivn? p?estaly tyto t?ídy existovat. P?ejeme všem ?erstvým a úsp?šným absolvent?m ostrovského gymnázia radost, št?stí a úsp?ch v dalším život?.