Charakteristika školy | Z historie školy | Kontakty | Termínový kalendář 2008/2009

Jak školu najít
Profesorský sbor
Předměty
Učební plán
Rozvrhy hodin
ŠVP
Nabídka kroužků a aktivit pro studenty
Úspěchy studentů
SIPV - školení, infocentrum
ICT plán
Studentské stránky
Prevence sociáln? patologických jev?
Katedra online
Studijní pobyty
Galerie úspěšných studentů
Suplování
Maturity 2008
Měsíční plány akcí
Školní řády

Dobrý den!

Dnes je: Sobota 27. července
Svátek má:

Jméno :
Heslo :

Studenti gymnázia se zú?ast?ují dobro?inných sbírek

Také v tomto školním roce se zapojují naši studenti do dobro?inných akcí, jimiž pomáhají nemocným d?tem ?i handicapovaným spoluob?an?m.

12. zá?í se zú?astnili studenti sexty A ?Srdí?kového dne?, který organizuje Ob?anské sdružení Život d?tem na pomoc nemocným d?tem a d?tským odd?lením nemocnic.

19. zá?í se studenti z 2.A zapojili do sbírky ?Sv?tluška?, která je projektem Nada?ního fondu ?eského rozhlasu ? s cílem darovat nevidomým trochu sv?tla.

16. ?íjna se uskute?nila za ú?asti student? z 2.B podobná dobro?inná akce pod názvem ?Bílá pastelka? ? na podporu nevidomých a slabozrakých. Tuto ve?ejnou sbírku organizuje SONS (Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých) a Tyfloservis, o. p. s.

V??íme, ?e ú?ast na?ich student? je p?ínosná nejen pro ty, jim? by vybrané finan?ní prost?edky m?ly konkrétn? pomoci, ale i pro n? samotné. Je vždy cenné si uv?domit si, že sou?ástí našeho sv?ta jsou i lidé, kte?í nemají to ohromné št?stí ? žít sv?j život bez zdravotních problém? a omezení, a jsou ?asto odkázáni na pomoc druhých.